Úvod :: Derby golf club Slušovice

Turnaj

Zveme všechny příznivce golfu na turnaj, jež se bude konat v sobotu 30. 9. První tři místa v každé kategorii vyhrají láhev kvalitního vína z vinařství Znovín Znojmo. Totéž nearest to pin společný a longest drive muži a ženy.

Bližší info a přihlášky: ČGF

Ztráta

Ztratila se golfová hůl - 5 železo. Značka Taylor Made. Prosíme případné nálezce, aby se přihlásili na e-mail dgcs@volny.cz

Gratulace

Za všechny členy DGCS bychom tímto rádi pogratulovali člence našeho klubu Bohumile Žůrkové za vydařené hole-in-one na jamce číslo 1 na turnaji O putovní pohár hejtmana Zlínského kraje, jež se konal 2. 9. na hřišti v Lázních Kostelec. Gratulujeme nejen paní Žůrkové, ale také ostatním našim členům za skvělou reprezentaci DGCS.

Naši úspěšní členové

Nová facebooková stránka DGCS

Fotogalerie


Derby golf club Slušovice

Golfové hřiště Derby golf clubu Slušovice se nachází uvnitř dostihového areálu. Jedná se o devítijamkové rovinaté hřiště složené z jedné pětiparové jamky, dvou čtyřparových a šesti tříparových. Na první pohled jednoduché hřiště ztěžují dostihové překážky a na pěti jamkách i překážky vodní. Zvláště tříparové jamky, které (kromě jamky č. 1) mají délku okolo 160 m a jsou hrány na relativně malé greeny, dají vyniknout hráčům s kvalitní krátkou hrou. Díky rovinatému charakteru je hřiště ve Slušovicích ideálním místem pro první golfové kroky. Prostředí zpříjemňuje výhled na Hostýnské vrchy na severu a na Vizovické vrchy na jihu.

Jedná se o hřiště veřejné, otevřené pro všechny hráče – začátečníky bez hendikepu i výkonnostní s hendikepem. Základem vstupu na hřiště je znalost golfové etikety a provozního řádu DGCS.

Vzhledem k charakteru hřiště není jeho součástí driving range (cvičná plocha). Na trénink krátké golfové hry je určen cvičný green mezi jamkami č. 1 a č. 7.

Hrací poplatek můžete zaplatit před hrou v prodejně konopného zboží u parkoviště (pokud je otevřena) nebo přímo na hřišti u maršála, který vám vystaví potvrzení o platbě.Copyright © 2013-2017 DERBY GOLF CLUB SLUŠOVICE | FACEBOOK DGCS
Tvorba www stránek Zlín a SEO Zlín | Yuppie.cz